Зустріч студентів з керівництвом Державної аудиторської служби України

Відповідно до договору про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Державною аудиторською службою України 17 травня 2019 року на кафедрі фінансового аналізу та аудиту було організовано зустріч студентів спеціалізацій "Фінансовий контроль та аудит", "Державний фінансовий контроль" та "Аудиторська діяльність" з керівництвом Державної аудиторської служби України.

Перед студентами виступили Солянік Юлія Валеріївна - заступник голови ДАСУ, Ганущак Любомир Юрійович - заступник директора департаменту, начальник відділу департаменту стратегічного планування, звітності та координації здійснення ДФК, Коваль Валентина Павлівна - директор департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку та головний спеціаліст цього департаменту Іващенко Яна Валеріївна.

Студентам розповіли про особливості роботи цього важливого органу державної влади, можливості і перспективи проходження практики та подальшої роботи у сфері державного фінансового контролю та аудиту.

остання редакція 22.05.2019
Vega