Команда ФМТП КНТЕУ - призери змагань з права "The ELSA Ukraine Moot Court Competition on WTO Law"

Команда факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету (ФМТП КНТЕУ) «Persona grata» у складі Кузьменюк Анни (4 курс) та Храпіцької Тамари (4 курс) взяла участь у других Національних судових змаганнях з права СОТ - "The ELSA Ukraine Moot Court Competition on WTO Law".

У цьому році команда пройшла до фіналу та посіла III місце, поступившись лише представникам Київського інституту міжнародних відносин та Києво-Могилянської академії.

Судові змагання спрямовані на підвищення стандартів розвитку практичного навчання та покращення професійних знань і навичок студентів-правників у сфері права Світової організацій торгівлі. Командам була надана фабула справи щодо якої відбулися раунди як у якості позивача, так і відповідача.

Студенти здобули унікальний досвід змагань та отримали практичні навички захисту інтересів держави в арбітражі СОТ.

остання редакція 23.05.2019
Vega