На базі Київського національного торговельно-економічного університету 21 травня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку», яка підготовлена кафедрою обліку та оподаткування.

Програма

Роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор С. В. Мельниченко. З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, доцент О. А. Харченко і оголосив привітання від Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України.

Модератом конференції виступила завідувач кафедри обліку та оподаткування, доктор економічних наук, доцент О. В. Фоміна.

У роботі конференції взяли участь 77 науковців і практиків України, зокрема представники:

• державних органів влади:

Рахункової палати України (м. Київ);

Управління профорієнтації, професійного навчання та навчальних закладів Державної служби занятості України (Центрального апарату) (м. Київ);

Ради з Міжнародних стандартів фінансової звітності при Мінфіні України (м. Київ);

• наукових установ:

Академії економічних наук України (м. Київ);
Національної академії аграрних наук України (м. Київ);
Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України (м. Київ);

• професійних і громадських організацій:

Українського союзу підприємців та промисловців (м. Київ);

Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (м. Київ);

Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України (м. Київ);

Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів в Україні (м. Київ);

Інституту фінансових бухгалтерів (Institute of Financial Accountants, IFA, Великобританія);

• 24 закладів освіти;
  • редакцій професійних періодичних видань;
  • керівники аутсорсингових і консалтингових компаній, фінансові директори та головні бухгалтери підприємств.

У своїх виступах учасники конференції обговорювали актуальні питання щодо конвергенції національних моделей обліку в процесі європейської інтеграції України, трансформації обліку в умовах наближення діяльності українських підприємств до світових стандартів ведення бізнесу, удосконалення інструментарію обліку з метою підвищення ефективності реформування системи оподаткування, ролі інформаційних технологій в удосконаленні обліку та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання та перспективи покращення професійної підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування».

За результатами спільної роботи учасники конференції затвердили рекомендації до:

• Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України;
  • Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України; Державної фіскальної служби України; Державної служби занятості України (Центрального апарату);
  • Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України;
  • Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України;
  • Українського союзу підприємців та промисловців;
  • професійних періодичних видань;
  • вищих навчальних закладів України.

остання редакція 23.05.2019
Vega