logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита лекція з дисципліни «Безпечність товарів»

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 14 травня 2019 року відбулась відкрита лекція з дисципліни «Безпечність товарів» головного експерта Науково-дослідної лабораторії «Експертний центр ідентифікації» ТОВ Ін Консалтинг Олександра Петровича Портянко.

Лектор розповів про безпечність електропобутових товарів і важливість купівлі виключно якісних товарів у відповідальних продавців. Адже прагнення споживачів зекономити, а виробників та продавців отримати надприбуток часто призводить до пошкодження майна і завдання шкоди здоров’ю. Також важливо здійснювати ринковий нагляд для запобігання продажу небезпечних товарів.

Лекція викликала значний інтерес та цілу низку запитань. Студентів також зацікавив професійний шлях Олександра Петровича, адже не дак давно він теж був студентов, очолював раду студентського самоврядування факультету, а тепер очолює науково-дослідну лабораторію.

Щиро вдячні лектору за можливість отримати корисну і цікаву інформацію з практичного досвіду. Сподіваємося що візити Олександра Петровича стануть традиційними.

14.05.2019
42265
1639
остання редакція 22.05.2019
42265