Протягом 22-23 травня 2019 року в КНТЕУ відбулась X Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні», у якій традиційно взяли участь науковці закордонних та вітчизняних закладів вищої освіти, структурних підрозділів КНТЕУ, представники підприємств, державних установ та громадських організацій, зокрема:

• університету Миколаса Ромеріса,
  • Білоруського аграрного технічного університету,
  • Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана,
  • Інституту психології ім. Г. С. Костюка,
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського,
  • Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України,
  • Київської обласної державної адміністрації, департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА,
  • комітету Верховної Ради України з питань економічної політики,
  • ГО «Ейдос», ДП «Укрпромзовнішекспертизи»,
  • Китайської торгової асоціації,
  • української асоціації постачальників торговельних мереж,
  • компаніїй “Watsons Ukraine”, «VEON” (Нідерланди), «Перший фінансовий архітектор», ТОВ «Центр фінансової медіації»,
  • адвокатського об'єднання «Володимир Капустін та Партнери».

22 травня 2019 року відбулись два пленарних засідання, на яких було заслухано низку цікавих доповідей з проблем розвитку підприємництва. Обговорювались сучасні тренди підприємництва у світі та Україні, роль громадських організацій у підтримці підприємницької діяльності, стан розвитку промисловості України, проблеми рейдерських захоплень, стан корпоративних фінансів в Україні та інші.

23 травня 2019 року працювали дискусійні платформи: «Підприємництво в Україні та світі: виклики та тренди розвитку», «Державна регуляторна політика в системі забезпечення розвитку підприємницької діяльності», «Механізми фінансування розвитку підприємництва», «Економічна безпека суб'єктів підприємницької діяльності», «Партнерство науки та бізнесу: форми взаємодії».

Відбулась конструктивна дискусія у форматі «наука-бізнес-держава-громадськість», де учасники обмінялись думками, результатами досліджень, аналітичними висновками та виробили рекомендації щодо стимулювання розвитку підприємництва в Україні.

остання редакція 24.05.2019