logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Навчальний майстер-клас Ольги Андреєвої "Більше смаків з ароматизаторами Symrise"

Загальна інформація

У рамках проекту "Rest.Art.Kitchen" 22 травня відбувся навчальний майстер-клас "Більше смаків з ароматизаторами Symrise" від спікера Ольги Андреєвої, бренд-амбасадора "Symrise", яка поділилась історією існування компанії та дбайливим процесом створення ароматизаторів.

Компанія ООО фірма «Самшит ЛТД» є одним із лідерів на ринку харчових ароматизаторів і обслуговує клієнтів по всій території України. Співпраця з одним із найбільших світових виробників ароматизаторів — фірмою "Symrise", дає  можливість пропонувати кращі ароматичні композиції для всіх  галузей харчової промисловості — кондитерської, молочної, масложирової, гастрономічної, снекової, а також для виробництва напоїв.

Учасники оганолептично оцінили безліч смаків, які задовільнять найсуворішого клієнта, на власні очі переконались, хто  є винахідником  ароматизатора для компанії "Coca-Cola", що є секретом і до сьогодні. У додаванні ароматизаторів є безліч порад у використанні, що є  важливим в результаті готового продукту. Представники компанії наполегливо рекомендують прислухатися до їх професійних знань і підходів у застосуванні виробництв. Впевнені у якості свого продукту!

Дякуємо всім учасникам майстер-класу та запрошуємо на наступні зустрічі!

Бути смачним легко з "Rest.Art.Kitchen"!

22.05.2019
433884
1611
остання редакція 24.05.2019
Vega