СК «КНТЕУ- Меркурій» срібний призер чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд

Збірна Київського національного торговельно-економічного університету з футболу СК «КНТЕУ - Меркурій» 23 травня 2019 року стала срібним призером Чемпіонату м. Києва серед студентських команд.

Вирішальна гра сезону традиційно відбулася на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, де зустрілися "Меркурій" КНТЕУ - НУФВСУ-МАУП.

Команди з перших хвилин показали справжню захоплюючу, командну гру.

Оновлений склад команди тренера Олексія Яценка гідно представили рідний університет та стали віце-чемпіонами серед студентських команд закладів вищої освіти м. Києва з рахунком "2:3".

Дякуємо команді та неперевершеній групі підтримки!

Чекаємо на перемогу!

остання редакція 27.05.2019