Кейси з інформаційних технологій управління у сфері HoReCa від компанії "ExpertSolution"

Кафедрою готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ та компанією "Expert Solution" 23 травня 2019 року організовано та проведено бізнес-тренінг для студентів і викладачів.

Виконавчий директор компанії Ігор Гречко презентував кейси, які ознайомили слухачів з прикладними аспектами використання програмного продукту "Servio" для вирішення оперативних завдань управління, моделювання організаційних структур та  бізнес-процесів готелів та ресторанів.  Ментор заходу презентував тренди інновацій в автоматизації сфери HoReCa.

Розглянуті кейси надали можливість студентам ознайомитися з технологіями та функціональними особливостями прикладних інформаційних систем і технологій. Студенти та викладачі брали активну участь у розв’язанні кейсів, дискутували та формували власні управлінські рішення.

Колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу та студенти щиро вдячні виконавчому директору компанії "Expert Solution" Ігорю Гречку та маркетологу Наталії Дубас за змістовний і цікавий практичний семінар!

Сподіваємося на співпрацю і надалі!

остання редакція 27.05.2019
Vega