Спортивна «Битва гуртожитків» у студмістечку КНТЕУ

Спортивні змагання серед студентів-мешканців гуртожитків КНТЕУ «Битва гуртожитків» відбулися 22 травня 2019 року на відкритому спортивному майданчику.

Такі заходи є чудовою нагодою позмагатися, проявити себе, добре провести час та насолодитися як активною участю, так і жаданою перемогою!

Свою вправність та швидкість команди демонстрували  різноманітних естафетах. Учасники відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань всі  показали, як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, дружбу та взаємовиручку.

Уболівали за команди в цій запеклій боротьбі також запрошені гості, зокрема: дирекція студентського містечка - директор Последнік Ірина Михайлівна, заступник директора Сиса Олена Володимирівна; завідувачі гуртожитків Белешко Любов Федорівна, Скіба Надія Василівна, Базилюк Галина Іванівна, Каніболоцька Інна Анатоліївна та представники РСС університету.

Оцінювали команди представники збірної КНТЕУ з перетягування канату «ATLANTS» під головуванням Артема Цибровського.

Тож у підсумку:

• І місце і жадану перемогу здобув гуртожиток № 1;
  • ІІ місце посіла команда гуртожитку № 4;
  • ІІІ місце – команда гуртожитку № 3;
  • IV місце – гуртожиток № 2;
  • V місце – гуртожиток № 6.

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та приємними подарунками, наданими профкомом університету.

Щиро вітаємо всіх учасників і вболівальників та бажаємо творчих успіхів і подальших спортивних перемог!

Лавринович О. В.,
голова РСС гуртожитку №1