ERASMUS+: візит викладача Варненського економічного Університету до КНТЕУ

Протягом 20-24 травня 2019 року в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність» Київський національний торговельно-економічний університет відвідала викладач Варненського економічного Університету Сніжана Сулова.

Метою візиту було проведення лекційних занять на теми «Системи електронної комерції» та «Програмне забезпечення для створення електронних магазинів» для студентів бакалаврських програм англійською мовою викладання.

Під час візиту Сулова С. мала робочу зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М., на якій обговорювалися напрями поглиблення співпраці між Варненським економічним університетом та КНТЕУ.

остання редакція 19.08.2019