День відкритих дверей у КНТЕУ

Традиційно у свій день народження в останню суботу травня Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

Знову тепла і затишна актова зала наповнена зорієнтованими на КНТЕУ вступниками-2019, які скористалися нагодою не лише ознайомитись з університетом, поспілкуватись з членами Приймальної комісії, науково-педагогічними працівниками кафедр та студентами, а й на власні очі побачити навчальний заклад, до якого мріють вступати.

Презентувала КНТЕУ випускниця, голова ради студентського самоврядування 2013-2016 років, яка зараз працює у Центрі бізнес тренінгу і продовжує навчання в аспірантурі, Кузьменко Оксана. Пані Оксана була модератором і передала атмосферу доброзичливості, толерантності та поваги в рідній Альма-матер.

Особливості вступної кампанії 2019 року відповідно до Правил прийому на навчання до КНТЕУ у 2019 році презентувала заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна, зазначивши, що навчання в КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Присутні отримали вичерпну інформацію на актуальні питання, як-от: перелік спеціальностей (спеціалізацій) за освітніми ступенями, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; спеціальні умови участі у конкурсному відборі на здобуття вищої освіти; необхідні документи для вступу, умови проживання; особливості навчального процесу та культурного дозвілля студентів тощо.

Змістовними і цікавими для гостей були святкові екскурсії по університету, феєричні шоу студентів, дегустації, майстер-класи та презентації кафедр, факультетів у спеціалізованих лабораторіях, технічно оснащених аудиторіях, бібліотеці, гуртожитках, спортивних манежах, тренажерній залі, території кампусу.

Гості охоче відвідали локації факультетів, де проводилися майстер-класи:

• «Data Science & Digital Economics: змінюємо світ з новими освітніми програмами в галузі інформаційних технологій» –  кафедра кібернетики та системного аналізу ФОАІС;
  • «Майбутнє – за аудитом» – кафедра фінансового аналізу та аудиту ФОАІС;
  • «Бухгалтерський облік: інформаційний навігатор бізнесу» – кафедра обліку і оподаткування ФОАІС;
  •  «Соціокадр» – кафедра філософських та соціальних наук ФОАІС;
  • «Банк майбутнього - інтерактив» – кафедра банківської справи ФФБС;
  • «Як стати просунутим юзером небанківських фінансових послуг» – кафедра банківської справи ФФБС;
  • «Податкова знижка при оплаті навчання» – кафедра фінансів ФФБС;
  • «Формування сімейного бюджету» – кафедра фінансів ФФБС;
  • «Цікаві факти зі страхування»  – кафедра фінансів ФФБС;
  • «Секрети» казначейського обслуговування місцевих бюджетів» – кафедра фінансів ФФБС;
  • «Run a business» – кафедра економіки та фінансів підприємства ФЕМП;
  • майстер-клас з генерування «бізнес-ідей» за методом модерації – кафедра економіки та фінансів підприємства ФЕМП;
  • «Економічний брейн-ринг» – кафедра економіки та фінансів підприємства ФЕМП;
  • «Як розпізнати недобросовісну конкуренцію» – кафедра економічної теорії та конкурентної політики ФЕМП;
  • «Побутовий тайм-менеджмент» – кафедра менеджменту ФЕМП;
  •  «Нова державна служба» – кафедра публічного управління та адміністрування ФЕМП;
  • «Візуальна психодіагностика особистості» – кафедра психології ФЕМП;
  • «Старт у науку» – спеціальна лабораторія кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю ФТМ;
  • «Про митників серйозно та курйозно» – спеціальна лабораторія кафедри товарознавства та митної справи ФТМ;
  • «Не все те золото,  що блищить» – спеціальна лабораторія кафедри товарознавства та митної справи ФТМ;
  • «Мурашина логістика – побудова оптимальних маршрутів» – кафедра торговельного підприємництва та логістики ФТМ;
  • «Фотомагія: редагування фотографій у Photoshop» кафедра журналістики та реклами ФТМ;
  • «Професійні компетенції у сфері гостинності» – кафедра готельно-ресторанного бізнесу ФРГТБ;
  • «Дизайн інтер’єру від планування до візуалізації» – лабораторія систем автоматизованого проектування кафедри інженерно-технічних дисциплін ФРГТБ;
  • «Стратегія особистого розвитку економіста-міжнародника» – кафедра міжнародних економічних відносин ФМТП;
  • «Електронна торгівля В2С» – кафедра міжнародних економічних відносин ФМТП;
  • «Безпека бізнесу в Україні. Стан та перспективи правового регулювання» – кафедра міжнародного публічного права ФМТП;
  • «Подорожуємо Європою: права споживачів туристичних послуг» – кафедра загальноправових дисциплін ФМТП.

Зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини найкращого закладу вищої освіти - Київського національного торговельно-економічного університету!!!

Чекаємо на Вступі-2019!!!

25.05.2019