Перемога на Всеукраїнському конкурсі: «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств»

Студентка Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Білявська Анна під керівництвом доцента кафедри торговельного підприємництва та логістики Лисої Світлани Сергіївни, здобула перемогу на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств», що відбувся у межах проекту DAAD «Німецько-української магістерської програми з логістики» 24 травня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва.

І місце Анні принесла доповіддь: «Шляхи оптимізації процесу постачання на засадах логістики».

Метою конкурсу є обмін міждисциплінарними знаннями у рамках міжрегіонального діалогу в Україні та підтримка талановитої молоді.

Презентації, доповіді та дискусії відбувалися на англійській мові.

Кваліфікована комісія у складі професора, доктора Ханса-Дітриха Хаасіс (кафедра морського бізнесу і логістики, Університет м. Бремен, Німеччина), професора, доктора Ірини Довбіщук (кафедра морського бізнесу і логістики, Університет м. Бремен, Німеччина), професора, доктора Олександра Дими (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) та професора, доктора Олександра Школьного (Уманський національний університет садівництва) гідно оцінила результати поданих робіт.

остання редакція 27.05.2019