logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога на Всеукраїнському конкурсі: «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств»

Загальна інформація

Студентка Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Білявська Анна під керівництвом доцента кафедри торговельного підприємництва та логістики Лисої Світлани Сергіївни, здобула перемогу на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств», що відбувся у межах проекту DAAD «Німецько-української магістерської програми з логістики» 24 травня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва.

І місце Анні принесла доповіддь: «Шляхи оптимізації процесу постачання на засадах логістики».

Метою конкурсу є обмін міждисциплінарними знаннями у рамках міжрегіонального діалогу в Україні та підтримка талановитої молоді.

Презентації, доповіді та дискусії відбувалися на англійській мові.

Кваліфікована комісія у складі професора, доктора Ханса-Дітриха Хаасіс (кафедра морського бізнесу і логістики, Університет м. Бремен, Німеччина), професора, доктора Ірини Довбіщук (кафедра морського бізнесу і логістики, Університет м. Бремен, Німеччина), професора, доктора Олександра Дими (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) та професора, доктора Олександра Школьного (Уманський національний університет садівництва) гідно оцінила результати поданих робіт.

24.05.2019
42265
1701
остання редакція 27.05.2019
42265