Міжнародна науково-практична інтернет конференція "Фінансово-кредитні системи в умовах зміни ділових циклів"

Кафедрою банківської справи на базі платформи Лабораторії дистанційного навчання 15 травня 2019 року було проведено Міжнародну науково-практичну інтернет конференцію "Фінансово-кредитні системи в умовах зміни ділових циклів".

Робота конференції була присвячена обговоренню актуальних питань теорії циклічності економічних процесів та інструментів оцінювання її впливу на фінансово-кредитні системи, захисної та превентивної системи регулювання діяльності фінансових установ в умовах зміни ділових циклів, підприємницької ділової активності в бізнес-циклі, фінансової інклюзії та захисту прав споживачів фінансових послуг,  а також хайп-циклу розвитку фінансових технологій.

В роботі конференції взяли участь 77 учасників, якими було підготовлено 64 тез доповідей.

Окрім науковців з Київського національного торговельно-економічного університету свої думки та рекомендації щодо питань розвитку фінансово-кредитної системи України та зарубіжних країн в умовах зміни ділових циклів висловили незалежні фінансові консультанти, науковці закордонних та вітчизняних закладів вищої освіти, структурних підрозділів КНТЕУ,  зокрема:

• Білоруського державного економічного університету, м. Мінськ, Білорусь
  • Військового інституту Київського національного Безпека банківської системи України університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, Україна
  • ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, Україна
  • ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Київ, Україна
  • ДННУ «Академія фінансового управління», м. Київ, Україна
  • ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНУ», м. Київ, Україна
  • Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Київ, Україна
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, Україна
  • Київського університету імені Бориса Грінченка, м. Київ, Україна
  • Коледжу Джордж Браун, м. Торонто, Канада
  • Краківського економічного університету, м. Краків, Польща
  • Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського, м. Кременчук, Україна
  • Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут» ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, Україна
  • Національного університету «Львівська політехніка», м. Львів, Україна
  • Одеського національного економічного університету, м. Одеса, Україна
  • Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, м. Одеса, Україна
  • Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Україна
  • Сумського державного університету, м. Суми, Україна
  • Тернопільського національного економічного університету, м. Тернопіль, Україна
  • Чернівецького торговельно-економічний інституту  Київського національного торговельно-економічного університету, м. Чернівці, Україна

Георграфія конференції представлена іноземними учасниками з Білорусі, Канади, Люксембургу, Польщі, США та інших країн.

Оргкомітет висловлює щиру подяку кожному учаснику за проявлений інтерес та активну участь у конференції.

остання редакція 28.05.2019