Знову найсильніші: перемога КНТЕУ на Чемпіонаті України з перетягування канату

На базі Виставкового центру "ВДНХ" 26 травня 2019 року відбувся Чемпіонат України з перетягування канату.

Участь в Чемпіонаті взяли 11 чоловічих та 6 жіночіх команд. Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) представляли 3 чоловічі і 2 жіночі збірні команди.

Перші чоловіча й жіноча збірні КНТЕУ стали призерами Чемпіонату посівши І місце і звання чемпіонів України!

Друга команда дівчат посіла ІІ місце і звання віце-чемпіонок України.

Друга чоловіча збірна КНТЕУ зайняла ІІІ місце та ІІ місце в Чемпіонаті України серед студентів.

Також була нова категорія "мікс" (4 хлопця і 4 дівчини), сумарна вага не більше 620 кг. У цій категорії КНТЕУ представляли 2 команди і посіли І та ІІ місце.

Ці змаганння ще раз довели, "Атлантс" КНТЕУ кращі в Україні і готові виходити на міжнародну арену!

Вітаємо наших спортсменів з перемогою. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, успіху в усіх справах і всього найкращого!

Ст. викладач О. В. Черепов, ст. викладач А. А. Пивоваров

26.05.2019