logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Делегація КНТЕУ на знаменній міжнародній подіії за участю науковців з дев’яти європейських університетів (КЕУ, Польща)

Загальна інформація

У старовинному Кракові (Польща) у нашого давнього та надійного партнера - Краківського економічного університету (КЕУ) 29-30 травня 2019 року відбулася знаменна міжнародна подія за участю науковців з дев’яти європейських університетів.

Саме в ці дні об’єдналися два наукових форуми: Одинадцята міжнародна конференція Knowledge - Economy –Society та традиційний Сімнадцятий науково-практичний симпозіум “Contemporary Trends and Transformation of Economies and Enterprises. Economic, Social and Legal Aspects”, який свого часу започаткували ректор Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) А. Мазаракі та два почесних доктори нашого університету Р. Боровецький (КЕУ, Польща) та А. Анастазі (Університет Мессіни, Італія).

Пізніше, до тріумвірату приєднався Університет міста Крагуєвац (Сербія). Цього разу делегація КНТЕУ представила дві основних доповіді, а саме: ректора А. Мазаракі «Індустрія 4.0 та пріоритети розвитку України» та доцента Г. Дугінець «Зовнішньоекономічна активність МСП України: стан та перспективи». Окрім цього, наш університет на обох форумах був представлений ще чотирма сучасними дослідженнями, які оприлюднюються в наукових збірниках за результатами конференції та симпозіуму.

Представники університету активно брали участь у наукових дискусіях, а ректору КНТЕУ було довірено головування на одному з двох пленарних засіданнях.

Під час перебування в КЕУ відбулися перемовини  про подальший розвиток співпраці КНТЕУ як з польськими, так і з іншими закордонними партнерами, зокрема в частині реалізації нових проектів європейського фінансування Еразмус+ "Академічна мобільність".

30.05.2019
42265
3063
остання редакція 10.06.2019
Vega