Науковці та студенти КНТЕУ долучилися до розробки Консенсус-прогнозу «Україна: перспектива розвитку очима молоді»

Не одна людина вирішує долі мільйонів. Надзвичайно цінно, коли молоді люди мають можливість долучатися до побудови головних стратегій розвитку країни.

Науковці та студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» долучилися до розробки Консенсус-прогнозу «Україна: перспектива розвитку очима молоді».

На захід, організований Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, представництвом UNISEF та ГО «Український центр соціальних реформ», завітали представники різних закладів вищої освіти, де поділилися ідеями і прогнозами для подальшого розвитку.

Молодь має право сказати, що думає, що бачить у майбутньому та як готова допомогти.

остання редакція 10.06.2019
Vega