Життя яскраве з КНТЕУ: легкоатлетичний забіг KNUTErun

Дійшов логічного завершення навчальний рік. Настав червень – початок літа і напруженої праці для студентів і викладачів університету. Час підбивати підсумки, оцінювати досягнення, готуватися до складання іспитів.

Аби трохи відволіктися від думок, пов’язаних з роботою, сталася слушна нагода: 6 червня 2019 року відбувся легкоатлетичний забіг KNUTErun.

Взяти участь у змаганнях мали можливість як професійні атлети, так і спортсмени-аматори. Перевірити свій фізичний стан і одержати чудовий ранковий запал спромоглися викладачі і співробітники університету.

Результати змагань у категорії "Чоловіки" серед студентів
Результати змагань у категорії "Жінки" серед студентів
Результати змагань у категорії "Чоловіки" серед викладачів
Результати змагань у категорії "Жінки" серед викладачів

З великою повагою слід констатувати, що серед чоловіків «старшої вікової групи» дуже гідно виглядали декани ФЕМП і ФМТП – Олександр Міняйло і Петро Пальчук. Чудовий приклад для наслідування нашим студентам!

Ранішня прохолода, спортивний азарт, позитивна енергетика – все створювало святковий настрій і викликало щире захоплення учасників.

Дистанцію було прокладено в парку Кіото – перлині ландшафтного дизайну.

У суддівстві, підготовці й організації змагань взяли участь викладачі кафедри фізичної культури. Обов’язки головного судді змагань було покладено на ст. викладача кафедри фізичної культури Приходька В. М., головним секретарем змагань було призначено старшого викладача кафедри фізичної культури Ковальову А. О.

Головною нагородою, яку отримали всі учасники, стала можливість відчути радість руху, емоційний підйом і перевірити себе «на міцність».

Однак елемент змагання ніхто не скасовував. Кожний учасник зміг порівняти свій рівень досягнень з досягненнями інших.

Змагання проводилися в 4-х групах: дівчата-студенти, юнаки-студенти, співробітники-жінки, співробітники-чоловіки.

Дякуємо всім учасникам, організаторам, суддям і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Бувайте здорові і спортивні!

остання редакція 10.06.2019
Vega