Завідувачу кафедри міжнародного публічного права вручено свідоцтво та відзнаку лауреата премії Президента України для молодих вчених

У приміщенні Великого конференц-залу НАН України за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та президента Національної академії наук Бориса Патона 5 червня 2019 року відбулась урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки та свідоцтв лауреатам премії Президента України для молодих вчених.

Премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу й утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. «Щороку в цьому залі ми збираємо справжній інтелектуальний потенціал України. Я хочу подякувати лауреатам, а також усім, хто причетний до того, що премія відбулася і залишається частиною поціновування великих звершень наших науковців. Щиро зичу вам не зупинятися у вашому творчому науковому пошуку, мати багато сил, натхнення, здоров’я і можливостей досягати нових результатів», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Відзнака та свідоцтво лауреата премії Президента України для молодих вчених за роботу «Конституційне право на звернення до міжнародних судових установ та міжнародних організацій» були вручені доктору юридичних наук, професору, завідувачу кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Людмилі Миколаївні Дешко.

остання редакція 10.06.2019
Vega