ІІІ етап Студентської Ліги м. Києва з гри «Що? Де? Коли?» у КНТЕУ

ІІІ етап Студентської ліги м. Києва з гри «Що? Де? Коли?», що проводиться за підтримки ряду міських організацій та клубів  інтелектуальних ігор і об’єднує найсильніші команди провідних навчальних закладів столиці відбувся 3 червня в КНТЕУ.

Як і на попередніх етапах чемпіонату, у турнірі взяли участь представники усіх факультетів університету, а також випускники минулих років. Додаткової інтриги змаганням додавала близькість фінального раунду Ліги, у якому в очному протистоянні зустрінуться між собою лише найкращі команди міста.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

У напруженій боротьбі з непростими запитаннями та сильними суперниками переможцями турніру стали:

• 1 місце – команда «Теорія маленького вибуху» (збірна ФФБС, ФОАІС та випускників минулих років):
    Толкачов Олександр
    Логімахов Євген
    Чернецький Богдан
    Лагода Владислав
    Некипіла Яна
    Пилипчук Дмитро

• 2 місце – команда «Руки, ножиці та мізки» (ФТМ) – чинний чемпіон університету з «Брейн-рингу»:
    Проценко Дмитро
    Богут Юлія
    Трунова Валерія
    Мукієнко Яна
    Талько Ангеліна

• 3 місце – команда «Зміїне кодло та Максим» (ФФБС):
    Відякова Євгенія
    ​Румянцева Вікторія
    Бориско Людмила
    Пушкаренко Ганна
    Купіна Вікторія
    Гриценко Максим

Згодом стануть відомі результати виступу студентських команд на інших столичних ігрових майданчиках.

Вітаємо переможців і чекаємо усіх охочих на наступних етапах Студентської ліги!

Слідкуйте за анонсами!

остання редакція 10.06.2019