logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита лекція Кутової Валентини «Принципи поділу товарів на категорії в ритейлі»

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 5 червня відбулась відкрита лекція начальника управління товарів короткого терміну зберігання «METRO Cash & Carry Ukraine» Кутової Валентини. Лекція на тему «Принципи поділу товарів на категорії в ритейлі» була спрямована на уніфікацію понять і роз’яснення принципів категоризації товарів. Учасниками стали викладачі кафедр товарознавства, управління безпечністю та якістю, товарознавства та митної справи, торговельного підприємництва та логістики та кафедри менеджменту.

Кутова Валентина представила кейси з власного досвіду, пов'язані з управлінням асортиментом, вибором постачальників та іншими особливостями впровадження категорійного менеджменту в роздрібних торговельних мережах.

Лектор торкнулась вимог до підготовки фахівців з категорійного менеджменту, які викликані потребами бізнес-середовища, що особливо актуально в рамках відкриття нової спеціалізації на кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю «Категорійний менеджмент у ритейлі».

Наприкінці лекції присутні мали змогу поставити запитання, яких було чимало, і нагоду поспілкуватись особисто з лектором.

Щиро дякуємо Кутовій Валентині за представлений на лекції практичний матеріал, який буде в подальшому використаний у навчальному процесі, а Центру розвитку кар’єри за організацію даного заходу.

05.06.2019
433884
322
остання редакція 10.06.2019
Vega