Перемога на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку"

На базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» 6 червня 2019 року відбувся другий, заключний, тур VI Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".

До другого туру було допущено 14 робіт, що були підготовлені 17 студентами з 10 провідних закладів вищої освіти Києва, Одеси, Харкова, Львова, Тернополя.

До складу журі конкурсу увійшли науковці з провідних вишів України, Польщі, Білорусі та фахівці-практики.

За результатами виступів учасників журі конкурсу нагородило дипломом за перше місце студентку факультету фінансів та банківської справи 1 курсу англомовної магістерської програми «Фінансове посередництво» Мілену Марченко, яка підготувала наукову роботу на тему «Продаж портфеля непрацюючих кредитів як інструмент зменшення рівня кредитного ризику банків України» під керівництвом канд. екон. наук,  доцента кафедри банківської справи Гордієнко Т. М.

остання редакція 11.06.2019
Vega