Викладачі КНТЕУ прочитали лекції для студентів Університету Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща)

Викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Гуржій Т. О. та Гуржій А. В. на запрошення Університету Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща) провели низку лекційних занять із польськими студентами.

Під час занять були широко висвітлені нормативні і практичні аспекти захисту інформаційних прав людини в країнах ЄС. Особливу увагу приділено впливу європейського законодавства про захист персональних даних на діяльність публічної адміністрації та приватних комерційних структур. На прикладі Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції та інших країн-членів ЄС розглянуто сучасні юридичні реалії функціонування інформаційних мереж та електронних систем пошуку, розробки програмних продуктів, електронного маркетингу, інформаційного забезпечення управлінської та підприємницької діяльності.

У рамках спільної зустрічі представники КНТЕУ та Університету Казимира Великого обговорили перспективи розвитку наукового співробітництва, зокрема подання спільної заявки на реалізацію проекту ERASMUS.

остання редакція 18.06.2019
Vega