Щорічний конкурс-огляд «Найкращий студентський гуртожиток 2018-2019 навчального року» завершився

Традиційно Київський національний торговельно-економічний університет проводить конкурс-огляд «Найкращий студентський гуртожиток 2018-2019 навчального року».
10 червня 2019 року 5 студентських гуртожитків університету змагалися за першість під час огляду, а саме: зовнішній вигляд та охайність кімнат, наявність необхідного інвентарю, робота адміністрації і ради студентського самоврядування гуртожитку та її активна взаємодія зі студентами-мешканцями.
Одним із етапів огляду було визначення найкращої кімнати кожного з гуртожитків. Члени  комісії, у складі якої: заступники деканів з навчально-виховної роботи, представники студмістечка, завідувачі гуртожитків та голови РСС гуртожитків - були приємно здивовані старанністю студентів та чистотою їхніх кімнат.
Переможцями та з титулом «Найкраща кімната 2018-2019 навчального року» виявились: у гуртожитку № 1 - кім. 327, у гуртожитку № 2 - кім. 41/6, у гуртожитку № 3 - кім. 274, у гуртожитку № 4 - кім. 12, у гуртожитку № 6 - кім. 719.
За усіма вищезазначеними критеріями оцінювання та оригінальністю прийому гостей (українська тематика) найкращим у 2018- 2019 навчальному році  став  гуртожиток №6 вже другий рік поспіль.
Вітаємо переможців та бажаємо не тільки підтримувати отримані бали і результати, а і намагатись їх покращити!

Дарія Мельник,
студентка ФМТП 3-2