Підвищення кваліфікації в Національній академії педагогічних наук співробітниками КНТЕУ

Директори центрів Київського національного торговельно-економічного університету Дупляк Т. П., Кузьменко О. С.,  Назаренко О. Г., Сегень М. П. 14 червня 2019 року успішно завершили курс підвищення кваліфікації в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії наук України та отримали відповідні свідоцтва.

Навчання відбувалося в 3 етапи, охоплюючи дистанційну складову, та тривало з січня по червень 2019 р. Було засвоєно такі навчальні модулі: освітологічний та нормативно-правовий, менеджмент і лідерство, посадово-функціональний, соціально-психологічний, інформаційно-комунікативний, інноваційно-дослідницький, професійно-особистісний розвиток.

Завершальним етапом було виконання та захист випускних робіт на теми:

• "Міжнародна академічна мобільність із країнами Європейського Союзу" – директор Центру європейської освіти Дупляк Тетяна Петрівна;
  • "Інтеграція програмних продуктів для автоматизації бізнесу в освітній процес закладів вищої освіти" – директор Центру бізнес-тренінгу Кузьменко Оксана Сергіївна;
  • "Роль стейкхолдерів у розвитку неформальної освіти студентської молоді" – директор Центру розвитку кар’єри Назаренко Оксана Григорівна;
  • "Підготовчі курси як складова неформальної освіти учнівської молоді" – директор Центру підготовки до ЗНО Сегень Марина Петрівна.

Київський національний торговельно-економічний університет щиро вітає співробітників із досягненнями та бажає їм успіхів у подальшій професійній діяльності.

остання редакція 18.06.2019
Vega