logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підписання меморандуму про співпрацю з Міжвідомчим науково-дослідним центром з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України

Загальна інформація

З метою співробітництва з питань наукової та інформаційно-аналітичної діяльності 14 червня 2019 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом (КНТЕУ) та  Міжвідомчим науково-дослідним центром з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України.

Меморандум підписали ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі та керівник Центру Гребенюк Максим Васильович.

На підписанні зі сторони нових партнерів був присутній заступник керівника Центру Швець Володимир Кирилович. Зі сторони Університету - перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна та проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, декани та завідувачі кафедр.

Меморандум сприятиме налагодженню ефективної співпраці та спільної підготовки наукових досліджень, удосконалення законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо протидії організованій злочинності в економічній сфері.

Партнери ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, відвідали навчальні аудиторії, лабораторії.

14.06.2019
42265
1596
остання редакція 14.06.2019
Vega