Традиціям жити: у КНТЕУ започатковано проведення спортивних "Ігор співдружності"

Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для всіх, хто бажає побачити свято і відчути атмосферу молодої енергетики, краси, професіоналізму і вдачі. 25 травня 2019 року КНТЕУ святкував День університету, який традиційно співпадає зі святом нашого рідного міста – Днем Києва.

Насичена культурна програма – концерт, творчі конкурси, виступи і демонстрація талантів чергувалися з традиційним приготуванням смаколиків – найзавзятіші представники факультетів змагалися в конкурсі «Барбекю».

Яскрава спортивна програма цього року набула нової традиції: започатковано проведення «Ігор співдружності» на призи ректора КНТЕУ А. А. Мазаракі серед регіональних підрозділів, що входять до складу університету. Своєю участю наше свято вшанували представники Вінницького торговельно-економічного інституту, Одеського торговельно-економічного інституту, Ужгородського торговельно-економічного інституту, Харківського торговельно-економічного інституту, Харківського інституту фінансів, Чернівецького торговельно-економічного інституту, Бурштинського торговельно-економічного коледжу, Вінницького торговельно-економічного коледжу, Житомирського торговельно-економічного коледжу, Одеського фінансово-економічного коледжу, Харківського торговельно-економічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу,  Ужгородського торговельно-економічного коледжу, Торговельно-економічного коледжу (м. Київ).

Почесну місію захищати спортивну честь КНТЕУ вибороли дві збірні команди нашого університету.

Традиційна програма спортивних змагань включала:

• метання м’яча  на влучність,
  • човниковий біг 4 х 9 м,
  • стрибок у довжину з місця,
  • виштовхування з кола,
  • штовхання шини,
  • перетягування канату.

Гуркіт і підбадьорювання спортсменів один одного в секторах перетиналися з щирою підтримкою і оплесками вболівальників. Як завжди, найенергійніші емоції і найзапекліші «бої» вирували в секторі перетягування канату – місці, де від злагодженості дій і особистого внеску кожного залежав командний результат.

Чітко і акуратно працювала суддівська бригада з числа викладачів кафедри фізичної культури КНТЕУ. Якісно і сумлінно виконував обов’язки головного судді старший викладач Черепов О.В.

Отже, не зважаючи на досить представницький склад учасників, змагання відбулися компетентно, якісно і організовано. А переможцями цих запеклих змагань стали:

Командна першість серед закладів вищої освіти:

1 місце   -    КНТЕУ - 1

2 місце   -    Харківський ТЕІ

3 місце   -    Вінницький ТЕІ

Командна першість серед коледжів :

1 місце   -    Вінницький ТЕК

2 місце   -    Житомирський ТЕК

3 місце   -    Одеський ФЕК

Заслужені нагороди у змаганнях отримали:

Метання м’яча на влучність

8,37 с

3 Валага Марина

9,90 с

Стрибок у довжину з місця

1 Опальніцький Олексій

Перетягування канату

Місце

ЗВО

Лавренчук  Діана, Терехова Олександра, Пінчук Карина, Покотило Мирослав, Марченко Андрій, Лисиця Дмитрій, Заїченко Владислав

КНТЕУ-1

Праніченко Катерина, Степанюк Яна, Заславська Владислава, Стадник Артем, Потапчик Павло, Шевченко Дмітрій-Руслан, СарсуфЮ сиф Рафе

КНТЕУ-2

Бурлаченко Ксенія, Лимаренко Єлизавета, Смиковська Дар’я, Скрипниченко Олег, Санін Сергій, Романенко Олександр, Водка Ігор

Місце

ЗВО

Кравчук Мар’яна, Скакальська Юлія, Войтенко Христина, Дюг Максим, Боровецький Денис, Смішко Антон, Ткачук Віталій

ВТЕК

Дунічева Єлизавета, Гурманчук Альона, Ковальчук Таміла, Федоров Олександр, Герасимчук Денис, Ліпісвіцький Дмитро, Стрилець Олег

ЖТЕК

Гриченюк Марія, Валага Марина, Марущак Олексій, Грищук Є., Пінчук Н., Румянцев М., Бур’ян Ю.

ТЕК Київ

Нагородження переможців і призерів відбулося на спортивному майданчику. Нагороди вручали: Ректор КНТЕ Мазаракі А. А., завідувач кафедри фізичної культури Гамов В. Г., доцент Самоленко Т. В. (Олімпійська чемпіонка Сеулу 88 з легкої атлетики – бігу на 1500 і 3000 м).

Всі учасники феєричного свята – студенти, працівники, випускники, викладачі висловлюють щиру подяку рідному університету, освідчуються в любові, повазі і мають надію, що традиції будуть жити і примножуватися!

25.05.2019
остання редакція 20.06.2019