Круглий стіл "Форензік: ділова розвідка та консультування з управління ризиками"

У рамках співпраці кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) та ІТ-компанії "YouControl" 14 червня 2019 року відбувся круглий стіл «Форензік: ділова розвідка та консультування з управління ризиками».

На засіданні студенти обговорювали проблеми ділової розвідки та перевірки контрагентів України, оскільки система "YouControl" формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Учасники заходу, за результатами цікавих дискусій, дійшли висновку, що подібний круглий стіл варто проводити щорічно!

Щиро дякуємо партнерам "YouControl" та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 24.06.2019
Vega