Erasmus +: семестрове навчання студентів КНТЕУ в провідних ЗВО Європи

Нещодавно студенти Київського національного торговельно-економічного університет повернулися з семестрового навчання за кордоном, успішно склавши екзаменаційні сесії в провідних європейських ЗВО – партнерах КНТЕУ. Навчання студентів здійснювалося в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність».

7 студентів КНТЕУ скористалися стипендіальними можливостями Програми Еразмус+ з метою семестрового навчання в провідних європейських ЗВО:

• Бамберзький університет імені Отто Фрідріха (м. Бамберг, Німеччина) – Комашевська Ольга.
  • Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія) –Гальчун Юлія.
  • Софійський університет імені святого Климента Охридського (м. Софія, Болгарія) – Чала Ангелін.
  • Університет західної Аттики (м. Афіни, Греція) – Коверга Костянтин, Дарабаш Діана.
  • Університет Парі-Ест Кретей (м. Париж, Франція) – Таяновський Владислав.
  • Щецинський університет (м. Щецин, Польща) – Белінський Дмитро.

У поточному році КНТЕУ реалізує 9 проектів з європейськими ЗВО – партнерами в рамках Програми ЄС Еразмус+.  Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі.

У наступному навчальному році плануються поїздки студентів на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ до закладів вищої освіти Великобританії, Франції та Німеччини.

24.06.2019
остання редакція 25.06.2019