Лекція для працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України

У Будинку Уряду 26 червня 2019 року відбулася лекція начальника юридичного відділу Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), кандидата юридичних наук Івасина Олександра Романовича на тему "Як правильно підготувати відповідь на запит Національного агентства з питань запобігання корупції", яку відвідали приблизно 100 працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Лекцію організовано Інститутом вищої кваліфікації в рамках відповідного договору.

26.06.2019
остання редакція 01.07.2019