Збірна КНТЕУ - бронзовий призер Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО

Збірна команда Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) посіла ІІІ місце на Кубку України з пляжного футболу серед закладів вищої освіти.

У період міжсезоння у футболі та футзалі футбольні баталії перемістилися на пісок і наші футболісти взяли участь у Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО, який проводився Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів. На чолі з тренером жіночої та чоловічої збірних КНТЕУ з футзалу Світланою Головіною команда КНТЕУ за результатами групового етапу посіла ІІ місце, здолавши збірні НУФСУ та СумДУ. А у фінальному матчі між командами, що посіли другі місця у своїх групах, наша команда здолала студентів із СДПУ та посіла третє місце в Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО.

Під час урочистостей тренеру Світлані Головіній було вручено Почесну грамоту за підписом президента ВФАС Крулько І. І. «За вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського футболу, фізичної культури та спорту в студентському середовищі».

Вітаємо та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

26.06.2019
остання редакція 01.07.2019