28 листопада 2019 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціологічні тренди ХХІ століття: теоретичний концепт та практика інновацій».

Програма конференції

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Соціологічні виміри соціально-економічних трансформацій в умовах багатополярного світу.

2. Соціологія освіти як теорія і практика.

3. Соціологічний дискурс національно-культурної ідентичності особистості.

4. Соціологія інформації та інформаційних технологій у стратегіях глобального розвитку.

5. Соціологічні практики в українському дискурсі.

01.07.2019
остання редакція 26.11.2019