logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Навчання студентів КНТЕУ в Університеті Гренобль Альпи

Загальна інформація

Нещодавно студентки Київського національного торговельно-економічного університету Бука Софія, Дьякова Вероніка та Кучер Анна повернулися зі семестрового навчання в Університеті Гренобль Альпи (Франція), де вони перебували в рамках програми подвійного дипломування «Бакалавр з економіки та управління». Під час навчання дівчата відвідували заняття з таких дисциплін, як-от: «Гроші та фінанси», «Міжнародна економіка», «Індустріальна економіка», «Французька мова для іноземців» та ін.

Для студентів, які навчалися за програмою подвійного дипломування дистанційно англійською мовою, зокрема Миронова Олександра та Шила Богдана, навесні було організовано тижневу навчальну поїздку до Університету Гренобль Альпи. Під час поїздки студенти, окрім навчальних занять, відвідували провідні підприємства регіону Рона-Альпи.

Відповідна програма подвійного дипломування є унікальною можливістю, оскільки, окрім українського диплома, можна отримати ще й державний диплом Французької Республіки освітнього ступеня «Licence» («Бакалавр»). Навчання проводиться англійською або французькою мовами за вибором студента на дистанційній основі з можливістю виїзду на другий семестр до Франції. Скористатися цією можливістю можуть студенти всіх факультетів останнього року бакалаврату, студенти магістратури та випускники КНТЕУ.

За детальною інформацією про умови участі в програмі подвійного дипломування на 2019/2020 н.р. звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.

01.07.2019
42265
1347
остання редакція 19.08.2019
42265