Акредитація програми підготовки PhD за спеціальністю «Економіка» у КНТЕУ французьким акредитаційним агентством HCERES

Акредитаційною комісією Вищої ради Франції з питань оцінки науково-дослідницької роботи і вищої освіти (далі – Вища рада) 17 червня 2019 року прийнято рішення про 5-річну безумовну акредитацію освітньо-наукової програми третього (PhD) рівня вищої освіти «Економіка» у Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ).

Процедура акредитації проводилася в межах Erasmus+ проекту «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог» і тривала протягом 8 місяців.

Процедура охоплювала самооцінку освітньо-наукової програми університетом, аналіз звіту про самооцінку членами міжнародної експертної комісії, інтерв’ю членів експертної комісії з усіма стейкхолдерами програми, підготовка фінального звіту експертної комісії та врахування зауважень від КНТЕУ, прийняття рішення експертною комісією Вищої ради.

З детальнішою інформацією щодо етапів проходження процедури оцінки можна ознайомитися за посиланням

остання редакція 03.07.2019