Семінари для державних службовців в Інституті вищої кваліфікації

Інститутом вищої кваліфікації у червні-липні 2019 року організовано проведення низки семінарів для працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, у яких взяли участь 226 осіб.

Програми семінарів розроблено та реалізовано викладачами кафедри менеджменту:

• «Особистісні компетенції» – к.е.н., доцент Сичова Н. В.;
  • «Антикризове управління в контексті реалізації реформ в Україні. Управління змінами. Сприйняття змін» – к.е.н., доцент Миколайчук І.П.;
  • «Лідерство та лідерські якості. Ефективне прийняття рішень. Особистісне зростання. Ефективна комунікація в діловій взаємодії» – к.мед.н., доцент Волобуєв М. І.;
  • «Своєчасне та якісне виконання завдань. Створення ефективної команди» – к.е.н., доцент Присяжнюк А. Ю.

Керівництво ГУ Держпродспоживслужби в Київській області й учасники семінарів висловили подяку викладачам та організаторам семінару за високий професіоналізм, відмітивши, що актуальність та практична спрямованість занять сприятиме використанню ними оновлених знань під час виконання службових обов’язків на високому професійному рівні.

01.07.2019
остання редакція 10.07.2019