День працівників торгівлі

Шановні колеги, партнери, друзі!

Традиційно в останню неділю липня в Україні відзначається професійне свято - День працівників торгівлі, яке було запроваджене у 1995 році Указом Президента України на знак пошани до соціально важливої, бюджетонаповнювальної та працезабезпечувальної галузі економіки країни.

25 липня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті (вул. Кіото, 19, м. Київ) відбудуться заходи з нагоди Дня працівників торгівлі: обговорення перспектив розвитку торговельної галузі, урочистості та концерт.

Початок о 13:00

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Учасниками заходу стануть представники торговельних і виробничих підприємств, асоціацій, логістичних компаній, міжнародних бізнес-структур, органів виконавчої влади, громадських організацій, наукових, експертних установ, засобів масової інформації.

Університет запрошує керівників підприємств торгівлі привітати своїх працівників на сцені великої актової зали Конгрес-центру та гарантує створення гарного настрою концертною програмою!

Провідний галузевий університет радо зустрічатиме колективи підприємств торгівлі!

Відзначимо професійне свято разом!

З повагою, Оргкомітет

Контакти: