Студентство ФРГТБ КНТЕУ впевнено крокує в успішне професійне майбутнє!

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) з першого курсу усвідомлюють, що формування професійної компетентності – це запорука успішної кар’єри!

Упродовж літнього періоду найкращі студенти факультету мають можливість отримувати практичний досвід на різних посадах лінійного персоналу сфери гостинності, брати  участь у проведенні професійних майстер-класів у готельних і ресторанних закладах: Болгарії (Das Club Hotel Sunny Beach ****, Primoretz *****, апартготель Premier Fort Beach Hotel****), Словачини (Royal Palace 5* (дестинація Turсianske Teplice), Fis 4*, Chopok 4*, Grand 4* (дестинація «Ясна»); Toliar 4*, Solisko 4* (дестинація «Штребське Плесо»);  Horizont 4*, (дестинація «Стара Лесна»), Liptovsky Dvor 4* (дестинація Janska Dolina)), Італії (курорти Пескічі, В’єсте, Роді-Гарганіко).

Унікальна можливість для студентів дозволить їм стати затребуваними фахівцями за моделлю 3П:

• професійно освіченими,
  • професійно майстерними,
  • професійно-психологічно підготовленими.

Після завершення виробничої практики студенти отримають міжнародні сертифікати.

Чекаємо на вас в Україні з новими незабутніми враженнями та досвідом!

09.07.2019
остання редакція 10.07.2019