logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Робочий візит ректора КНТЕУ Анатолія Мазаракі до Університету Центрального Ланкаширу в рамках програми Еразмус+

Загальна інформація

У рамках програми Еразмус+ ректор А. А. Мазаракі, завідувач кафедри іноземної філології та перекладу А. Г. Латигіна та професор кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Н. А. Мазаракі 3-10 липня 2019 року відвідали провідний заклад вищої освіти Великобританії – Університет Центрального Ланкаширу (UCLan), з яким протягом останніх п’яти років здійснювалося плідне співробітництво. Коротке перебування відбувалося за насиченою програмою.

У рамках візиту мала місце зустріч із керівництвом UCLan, на якій було обговорено низку освітніх питань щодо розвитку співпраці між університетами. Під час переговорів із проректором з міжнародних відносин Ліз Бромлі (Liz Bromley), директором Школи мов та глобальних досліджень Даніелом Уоллером (Daniel Waller) та його заступницею Дзяі Ванг (Jiayi Wang) було підписано угоду про співробітництво між Університетом Центрального Ланкаширу та Київським національним торговельно-економічним університетом.

Було досягнуто домовленостей щодо приїзду на початку жовтня 2019 року Даніела Уоллера та Дзяі Ванг до КНТЕУ, які читатимуть лекції на бакалаврських та магістерських програмах англійською мовою викладання та братимуть участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права».

Реалізація студентської мобільності по проекту Еразмус+ відбудеться наступного академічного року у вигляді семестрового навчання 10 студентів КНТЕУ в UCLan.

10.07.2019
42265
2361
остання редакція 11.07.2019
Vega