КНТЕУ увійшов до ТОП-5 найпопулярніших ЗВО країни!

Вступники подали до вишів уже понад півмільйона електронних заяв, наразі у ТОП-5 обраних ними закладів – 3 столичних та 2 львівських університети. Створено 154 332 електронних кабінетів, з них майже всі активовані – це понад 96% від очікуваної цього року кількості.
За результатами другого тижня вступної кампанії станом на 15 липня 2019 року КНТЕУ обійняв лідерські позиції за кількістю поданих заяв вступниками та посів 3 місце у рейтингу. Загалом по Україні понад 146 тис. вступників подали 914 тис. 545 заяв, з них: в електронній формі 903,5 тис., у паперовій – близько 11 тис.
Такими є дані
оголошеними Міністерством освіти і науки України станом на ранок 15 липня 2019 року, за підсумками другого тижня вступної кампанії. Зокрема, вступники подали 504 333 електронних заяв. Найчастіше вони обирали:

• Київський національний університет ім. Шевченка – майже 20 тис заяв;

• Львівський національний університет ім. Франка – майже 19 тис;

• Київський національний торговельно-економічний університет – трохи більше 17,5 тис;

• НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» – майже 16,5 тис;

• НУ «Львівська політехніка» – трохи більше 15 тис.

КНТЕУ вже вкотре входить до п’ятірки найпопулярніших ЗВО країни, підтверджуючи позиції лідера національної освіти, визнання та прихильність вступників, які впевнені в своєму успіху.
Шановні вступники, велика кількість заяв - це надважливий показник ефективності діяльності ЗВО. Кожен, хто хоче навчатись в одному з кращих університетів країни - Київському національному торговельно-економічному університеті - має таку можливість.

16.07.2019
остання редакція 10.09.2019