logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Навчання студентів КНТЕУ в Бізнес-школі Ауденсія

Загальна інформація

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету (19 осіб) нещодавно повернулися з навчання в «Літній школі» Бізнес-школи Ауденсія (м. Нант) в рамках угоди про співробітництво між КНТЕУ та цим провідним закладом вищої освіти Франції. Навчання проходило в групах поділених за тематичними модулями: крос культурний менеджмент, стратегії реклами та брендингу, соціальні мережі, цифровий маркетинг, міжнародний маркетинг та комунікації, міжнародний бізнес, європейські фінанси.
Співпраця КНТЕУ з цією провідною європейською бізнес-школою, що відома у світі своїми навчальними програмами з менеджменту, розпочалася наприкінці 2013 р. За цей час 17 студентів університету взяло участь у семестровому обміні, 5 студентів отримали дипломи за програмою «Міжнародний магістр з менеджменту», а також 2 студенти продовжують своє навчання в рамках програми подвійного дипломування.
Варто відзначити, що студентський обмін є двостороннім, що свідчить про визнання 
КНТЕУ на міжнародному освітянському ринку. За останні роки в університеті навчалися протягом семестру 5  французьких студентів на англомовних магістерських програмах. У 2019-2020 навчальному році планується приїзд на семестрове навчання до КНТЕУ ще 3 французьких студентів у рамках програми студентського обміну.

18.07.2019
43220
875
остання редакція 19.08.2019
42265