logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підписання угоди про співробітництво з УкрДНДІ «Ресурс» Державного агентства резерву України

Загальна інформація

З метою співробітництва з питань наукової та інформаційно-аналітичної діяльності 25 липня 2019 року відбулося підписання угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським державним науково-дослідним інститутом «Ресурс» Державного агентства резерву України.

Угоду підписали ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі та директор УкрДНДІ «Ресурс» Борис Йосипович Запталов.
На підписанні зі сторони нових партнерів були присутні  заступник директора Заїка Юрій Іванович, вчений секретар Заславський Олександр Маркович, завідуюча лабораторії Гавриленко Олена Сергіївна.
Зі сторони Університету – перший проректор з науково-педагогічної роботи 
Притульська Наталія Володимирівна та проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, декани, викладачі, аспіранти.

Угода сприятиме науковій співпраці і практичній реалізації наукових розробок. Основними завданнями майбутньої співпраці є створення зручних умов для обміну ідеями, інформацією і технологіями, а також організація спільних досліджень і розробок в рамках погоджених пріоритетних напрямів і програм.

Партнери ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, відвідали навчальні аудиторії, лабораторії та долучилися до урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників торгівлі.

25.07.2019
43220
1079
остання редакція 26.07.2019
433884