Навчання фахівців з публічних закупівель

В Інституті вищої кваліфікації 29-30 липня 2019 року відбувся черговий семінар «Публічні закупівлі». Заняття за програмою, складеною у відповідності до вимог чинного законодавства, провів фахівець з публічних закупівель, адвокат Коршун Тарас Олександрович, який надав слухачам також кваліфіковану консультативну допомогу.

Серед учасників семінару – представники Державного концерну "Ядерне паливо", ТОВ "Трубні системи", Національного музею історії України у Другій світовій війні тощо.

29.07.2019
остання редакція 31.07.2019