Англійська та французька мова для студентів КНТЕУ!

Центр європейської освіти КНТЕУ до 20 вересня 2019 р. проводить набір на вивчення англійської та французької мов. Програма навчання розрахована на інтенсивне вивчення іноземної мови від початкового рівня (А1) до рівня вище середнього (В2).

Записатися на програми вивчення англійської та французької мови можуть студенти та випускники КНТЕУ усіх факультетів. Вартість навчання залежить від рівня навчальної програми та кількості навчальних годин. У разі успішного завершення навчальної програми випускники Центру європейської освіти отримують сертифікат.

Випускники, які досконало оволоділи іноземною мовою рівнів В1-В2, мають можливість складати екзамени на отримання міжнародних мовних сертифікатів (DELF-DАLF, IELTS) у Французькому інституті в Україні та в Британській Раді в Україні, а також брати участь у різних формах міжнародної академічної мобільності в рамках угод про співпрацю з європейськими ЗВО – партнерами КНТЕУ.

Запис на навчання проводиться з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 в навчальному корпусі «Д», кім. 229.

остання редакція 20.09.2019