Зустріч студентів кафедри фінансів КНТЕУ з керівництвом Державної аудиторської служби України

Cтуденти І курсу кафедри фінансів КНТЕУ спеціалізацій «Державні та муніципальні фінанси», «Управління державними фінансовими ресурсами» 3 вересня 2019 року відвідали Державну аудиторську службу України.

Студенти зустрілися з головою Державної аудиторської служби України Гавриловою Лідією Володимирівною, яка розповіла про діяльність Держаудитслужби, її основні завдання та функції, впроваджені інструменти державного фінансового контролю і напрями їх розвитку.

Перед студентами виступили директор Департаменту контролю в галузі освіти, науки, спорту та інформатизації Державної аудиторської служби України Поліщук Ольга Миколаївна, яка розкрила особливості проведення заходів державного фінансового контролю в галузі освіти і науки, та директор Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Державної аудиторської служби України Коваль Валентина Павлівна, яка розповіла про можливості проходження практики, стажування студентів та майбутнього працевлаштування в органах державного фінансового контролю.

Під час зустрічі студенти активно брали участь у дискусії, ставили питання щодо практичних аспектів роботи.

Цікавим завершенням зустрічі стала екскурсія для студентів музеєм Державної аудиторської служби України.

остання редакція 04.09.2019
Vega