Ярмарок вакансій «Стартуй кар'єру в КНТЕУ»

16 жовтня 2019 року з 10.00 до 15.00 відбудеться ярмарок вакансій «Стартуй кар'єру в КНТЕУ».

Мета заходу: створення умов для працевлаштування та розвитку професійної кар’єри студентів і випускників університету, активізації співпраці зі стейкхолдерами щодо організації проходження практики та стажування студентів, працевлаштування випускників.

Ярмарок вакансій - це...

• для студентів – унікальна можливість дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватися з HR-менеджерами, познайомитися з критеріями відбору персоналу в різні компанії, подати своє резюме на відкриті вакансії та виявити потрібні компетенції сучасного спеціаліста, взяти участь у тренінгах і майстер-класах;
  • для роботодавців – можливість проінформувати студентів про проходження практики в компанії, відкриті програми стажувань, вільні вакансії, встановити максимум прямих контактів з потенційними співробітниками, сформувати кадровий резерв.

05.09.2019
остання редакція 05.09.2019