Зустріч із представниками міжнародної аудиторської компанії BDO Ураїна (BDO Академія)

Для студентів спеціалізації "Облік і оподаткування" кафедрою обліку та оподаткування КНТЕУ 9 вересня  2019 року в рамках роботи студентського науково-практичного Клубу професійного бухгалтера було організовано зустріч із представниками міжнародної аудиторської компанії BDO Ураїна (BDO Академія) з метою презентації програм міжнародної сертифікації бухгалтерів та аудиторів і можливості подальшого професійного зростання у сфері обліку та оподаткування.

Партнери кафедри ознайомили студентів та аспірантів з програмами АССА DipIFR і СIМА, відповіли на їх численні запитання щодо можливостей  працевлаштування, проходження практики в міжнародній аудиторській компанії BDO, а також вимог роботодавців до фахівців з обліку та оподаткування.

Молодь і кафедра обліку та оподаткування висловлює щиру подяку компанії BDO за багаторічну співпрацю.

09.09.2019
остання редакція 12.09.2019