B2S | Володимир Дегтярьов: Бренд компанії та бренд людини

У Київському національному торговельно-економічному університеті відкривається новий сезон освітнього проекту "Business to Students", присвячений темі комунікацій та зв’язків із громадськістю.

Перший у сезоні майстер-клас 18 вересня проведе Володимир Дегтярьов, співвласник та CEO PR-агентства "Newsfront" та PR-фахівець із 18-річним досвідом роботи та автор курсу «Бренд особи».

Володимир розповість студентам, що роботодавець шукає в претендентах на посаду та як результати в Google можуть вплинути на шанс потрапити до компанії вашої мрії.

Ніякої теорії, лише практика!

Чекаємо вас 18 вересня о 14:00 в KNUTE HUB. Для участі потрібна реєстрація.

Перейти до реєстрації

Business 2 Students на Facebook