logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Новий етап співпраці з японськими колегами

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) має давні зв’язки з японськими партнерами. Вже більше 10 років існують курси японської мови, організовані викладачами університету Сока, які за цей період закінчили кілька сотень наших студентів. Ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі вже багато років є Почесним професором цього університету.

На запрошення КНТЕУ, з ініціативи завідувача кафедри світової економіки Г. В. Дугінець, університет відвідав професор Такахаши Томохіко з Університету Такушоку (Токіо, Японія), який провів лекцію-дискусію «Особливості банківської системи Японії» для студентів освітньо-професійних програм «Міжнародна економіка», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» з підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» та «Митна справа» і «Фінансове посередництво» освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання, а також для аспірантів та викладачів. Лекція-дискусія сприяла інтелектуальному діалогу на тему актуальності співпраці з країнами Азії за збереження цивілізаційної єдності з Європою.

Враховуючи те, що японський професор є також членом редакційної колегії журналу «Вісник  КНТЕУ», він мав бесіди з проректорами С. В. Мельниченко, В. М. Саєм, а у відвертій розмові з ректором А. А. Мазаракі було обговорено реальні перспективи подальшої співпраці.

На зустрічі Такахаши Томохіко з керівництвом кафедр світової економіки та банківської справи йшлося про можливості співробітництва за окремими напрямками наукових досліджень.

10.09.2019
42265
1539
остання редакція 17.09.2019
42265