logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Колектив творчої молоді КНТЕУ засяяв на Фестивалі морозива-2019 до Дня знань

Загальна інформація


Колектив творчої молоді Київського національного торговельно-економічного університету взяв участь у  всеукраїнському заході – Фестивалі морозива-2019, приуроченого до Дня знань.

Протягом двох днів студенти КНТЕУ запалювали публіку в рамках концертної шоу-програми та були нагороджені дипломом за участь у фестивалі організаторами свята.

На адресу університету на ім’я ректора А. А. Мазаракі  надійшов лист-подяка від Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»  за підписом президента Асоціації І. І. Бартковського, у якому висловлюються слова щирої вдячності, зокрема й від Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» та розпорядника фестивалю ТОВ «Україна-Сервіс», співробітникам та студентам  КНТЕУ за участь у фестивалі.

За високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках фестивалю подяка висловлюється музичному керівнику Віктору Манзюку та учасникам художньої самодіяльності: Дарині Пруденко, Даврону Юсупову, Антону Карліну, Аміні Джафаровій, Анастасії Кравчук, Ользі Отрепєвій, Анастасії Малюковій.

Дякуємо партнерам за високу оцінку творчої роботи колективу КНТЕУ. Університет завжди сприяє розвитку культурно-мистецької діяльності, підтримує творчі й креативні плани молоді.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

03.09.2019
43220
1014
остання редакція 18.09.2019
Vega