logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Знаний стронгмен світу, студент КНТЕУ Олексій Новіков - вчетверте найсильніша людина України!

Загальна інформація

Олексій Новіков вчетверте захистив титул найсильнішої людини України. Перемогу Олексій здобував протягом найгарячішого вікенду 2019 року в українському стронгмені – змаганнях «Найсильніша людина України-2019», що відбулися 14 вересня 2019 року в місті Дніпро.

На фінал змагань з’їхалися найкращі атлети з різних міст України.

За титул найсильнішої людини України спортсмени змагались у різних силових вправах, як-от перетягування автомобіля за допомогою лямок, силові естафети, вправи з кулями, «силові сходинки» тощо.

За тиждень до здобуття четвертого "золота" в Україні, на Манчестер-Арені (Великобританія) завершився "Strongest Man Arena Tour-2019" – змагання найсильніших атлетів світу, на яких Україну представляв знаний богатир КНТЕУ Олексій Новіков.

Найголовнішим суперником Олексія став зірковий атлет, чинний чемпіон Матеуш Кілішковський, з яким на спортивних аренах світу вони постійно доленосно зустрічаються.

Наймолодший фіналіст Олексій Новіков посів почесне третє місце на подіумі.

Задля такого результату спортсмену довелося поборотися у п’яти жорстких змаганнях: підйом штанги вагою 350 кг – «Тяга Акселя», гігантської гантелі вагою у 103 кг, здійснити так звану «Прогулянку з авто» вагою у 450 кг, витримати тягу легендарних «Стовпів Геркулеса» та перенести надтяжкі шари, виготовлені зі сталі та каменю.

Нині на Олексія чекає гарячий осінній спортивний сезон. У вересні спортсмен планує виступити ще на двох заходах - Арнольд Класік-Європа та змагання за звання найсильнішого юніора планети!

Нехай щастить!

14.09.2019
42265
1217
остання редакція 18.09.2019
42265