Набір на програму з підприємництва на 2019-2020 навчальний рік!

Бізнес-інкубатор КНТЕУ, підприємницький клуб Startup CLUB KNUTE проводить набір на програму з підприємництва на 2019-2020 навчальний рік.

У програмі:

• тренінги та семінари;
  • бліц-інфо, генерування ідей;
  • мітапи з підприємцями;
  • інтелектуальні ігри, конкурси;
  • пітчінги;
  • консалтинг;
  • неформальні заходи.

Учасники StartupCLUBKNUTE отримають можливість взяти участь  в освітній програмі з підприємництва "YEP!Starter", яка проводиться мережею академічних бізнес-інкубаторів YEP.

"Yep!Starter" програма, яка допоможе за 3 місяці перетворити ідею на стартап. Головне - твоє бажання розвиватися та працювати над своїм проектом.

Що ти отримаєш у "YEP!Starter"?

• практичні буткемпи;
  • ментори з провідних компаній (CISCO, Deloitte, Gravitec);
  • інтерактивні тренінги від СЕО, юристів, маркетологів, фінансистів та стартаперів;
  • нетворкінги та менторські фідбек-сесії.

Програма дасть тобі необхідні знання для відкриття власної справи. Але без нудного теоретичного матеріалу. "YEP!Starter" - це можливість, яка змінить твоє стартаперське життя на «до» та «після». Тож не залишай ідею в голові. Реєструйся прямо зараз та Yep!ash свій стартап.

Заповнюй анкету за посиланням до 27 вересня.

Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, спільний проект YEP, Beetroot Academy та Garage48.

Приєднуйся у Facebook, Telegram & Instagram – Startup CLUB KNUTE.

E-mail: business_tramplin2018@ukr.net

остання редакція 20.09.2019